Nowe umowy i nowe inwestycje w Powiecie!

Data: 17.06.2019 r., godz. 15.30    600
14 czerwca 2019 r. odbyło się podpisanie umów między przedstawicielami Powiatu Otwockiego i Zarządu Dróg Powiatowych, a także dwoma przedsiębiorcami, którzy wykonają prace budowlane. Są to kolejne ważne inwestycje, dzięki którym poprawie ulegnie część chodników, a także zostaną doświetlone niektóre przejścia dla pieszych
Umowę z Panem Michałem i Rafałem Tomaszewskimi, prowadzącymi działalność gospodarczą pod nazwą Tomiraf s.c. w Glinie, przy ul. Wspólnej 42 w Celestynowie podpisali Tadeusz Marek Płaczek – Dyrektor Z.D.P., a także Krzysztof Kłósek – Członek Zarządu Powiatu. Jej przedmiotem jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie chodnika na drodze powiatowej Nr 2703W w miejscowości Boryszew, gmina Wiązowna (odcinek około 807,90 m) – wartość umowy 290 295,81 zł.

Przedstawiciele Powiatu i Zarządu Dróg Powiatowych umowę podpisali również z firmą ELPROJECT POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Łopuszańskiej 32 w Warszawie, reprezentowaną przez Pana Radosława Artura Kaczmarek – Prezesa Zarządu. Jej przedmiotem jest wykonanie doświetlenia przejść dla pieszych zlokalizowanych w pasie dróg powiatowych na terenie powiatu otwockiego w formie zaprojektuj i wybuduj. Umowa obejmuje:
- Doświetlenie przejścia dla pieszych na ul. Świderskiej w Karczewie przy skrzyżowaniu z ul. Ordona,
- doświetlenie przejścia dla pieszych na ul. Mickiewicza przy skrzyżowaniu z ul. Piłsudskiego w Karczewie,
- doświetlenie przejścia dla pieszych na ul. Żaboklickiego w Karczewie przy skrzyżowaniu z ul.
Stare Miasto (w kierunku miejscowości Otwock Mały),
- doświetlenie przejścia dla pieszych w Otwocku w ul. Jana Pawła II na wysokości ul. Kukułczej.
Wartość umowy: 60 270,00 zł.