Podpisana umowa na rondo na skrzyżowaniu ul. Reymonta i ul. Samorządowej

Data: 10.10.2019 r., godz. 09.50    239
W środę, 9 października br. podpisano umowę na rozbudowę skrzyżowania dróg powiatowych ul. Reymonta i ul. Samorządowej. Inwestycję wykona konsorcjum firm PHU TOWEMO Monika Szczygieł i TOWEMO Sp. z o.o.
Inwestycja drogowa będzie realizowana w latach 2019-2020. Środki finansowe na rozbudowę skrzyżowania uzyskano z Funduszu Dróg Samorządowych.

Wykonawcą zadania pn. "Rozbudowa skrzyżowania dróg powiatowych Nr 2754W - ul. Reymonta i Nr 2758W - ul. Samorządowej w Otwocku na skrzyżowanie typu rondo" zostało konsorcjum firm PHU TOWEMO Monika Szczygieł i TOWEMO Sp. z o.o. Wartość umowy to 1 996 871,86 zł.

Podpisano również umowę na pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru nad realizacją oraz rozliczeniem zadania pn. „Rozbudowa skrzyżowania dróg powiatowych ul. Reymonta nr 2754W i ul. Samorządowej nr 2758W w Otwocku" z firmą KaMPaS Paweł Baran. Wartość umowy 68 880,00 zł.

Umowę ze strony Powiatu Otwockiego podpisał Wicestarosta Otwocki Pan Krzysztof Kłósek. W spotkaniu z wykonawcą uczestniczył również Prezydent Miasta Otwocka Pan Jarosław Margielski.

Zarząd Dróg Powiatowych