Dożynki Województwa Mazowieckiego, Diecezji Płockiej i Ziemi Przasnyskiej

Data: 16.08.2017 r., godz. 12.30    248
Już w niedzielę, 27 sierpnia, na zakończenie wakacji, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Biskup Płocki, Starosta Przasnyski i Wójt Gminy Przasnysz zapraszają na lotnisko w Sierakowie k. Przasnysza, gdzie odbędą się „Dożynki Województwa Mazowieckiego, Diecezji Płockiej i Ziemi Przasnyskiej”.
Będzie się działo! Zawitają do nas goście z całego Mazowsza. Rozpoczynamy o godzinie 11.00 Mszą Świętą w intencji rolników i mieszkańców powiatu przasnyskiego i województwa mazowieckiego.

O godzinie 17.00 wystąpi perła w koronie Rzeczpospolitej - Państwowy Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Gorącą atmosferę utrzymają „Kumple z Zawad” oraz przasnyska legenda – zespół „Przeciąg”. O godzinie 20.00 scenę rozpali Francesco Napoli! Gwiazda i prekursor muzyki Italo disco! Od godziny 21.30 rozpocznie się Gala disco polo! Wystąpią zespoły „Aby Pograć”, „Chojnacki Band”, „Player”, „Martess”.

W programie również występ laureatów konkursu Sołtysiada 2017 i wiele atrakcji dla wszystkich pokoleń. Będą pokazy lotnicze, wystawa płodów rolnych i sprzętu rolniczego, wesołe miasteczko, gastronomia, kiermasze, prezentacje firm, stoiska z produktami lokalnymi i regionalnymi, konkursy, atrakcje dla najmłodszych i wiele innych.

Zapraszamy!

Mapka 1