Dzień Pracownika Socjalnego

Data: 21.11.2018 r., godz. 14.00    491
Dzień 21 listopada został ustanowiony Dniem Pracownika Socjalnego. Jest to święto wszystkich osób związanych zawodowo ze służbami społecznymi, świadczących wsparcie najbardziej potrzebującym mieszkańcom danego regionu. To także forma wyróżnienia oraz promocja zawodu pracownika socjalnego.
Szanowni Państwo,

W związku z powyższym składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pracownikom jednostek organizacyjnych zajmujących się pracą socjalną oraz osobom zaangażowanym w funkcjonowanie organizacji pozarządowych działających w obszarze pomocy społecznej.

Chcielibyśmy wyrazić Państwu wdzięczność i przekazać słowa uznania za ciężką, lecz  jakże niezbędną dla mieszkańców naszego powiatu pracę.

Dziękujemy jednocześnie za współpracę, zaangażowanie, za wszelką pomoc i uśmiech, który nieraz jest tym największym dobrem i znakiem nadziei, że wszystko można jeszcze w życiu zmienić.

Życzymy Państwu, by każdy dzień przynosił poczucie zadowolenia i satysfakcji oraz był inspiracją do tworzenia coraz lepszych rozwiązań.

Cezary Łukaszewski
Starosta Otwocki