Jesteś tutaj:

Zamknięcie ulic na terenie Otwocka

Data: 23.11.2018 r., godz. 14.23    1005
W związku z realizacją zadania pn.: "Modernizacja linii kolejowej nr 7 Warszawa Wschodnia Osobowa-Dorohusk na odcinku Warszawa Wschodnia-Lublin-Dorohusk-Granica Państwa; odcinek Otwock-Dęblin", nastąpi zamknięcie niektórych ulic na terenie Otwocka.
W związku z realizacją zadania pn.: "Modernizacja linii kolejowej nr 7 Warszawa Wschodnia Osobowa-Dorohusk na odcinku Warszawa Wschodnia-Lublin-Dorohusk-Granica Państwa; odcinek Otwock-Dęblin":

  • w dniu 23 listopada 2018 r. w godzinach 5-22 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu pojazdów odcinek ulicy Reymonta w Otwocku na odcinkach od ulicy Westerplatte do Dłuskiego oraz od Samorządowej do wjazdu do sklepu Biedronka;
  • w dniu 24 listopada 2018 r. w godzinach 5-22 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu pojazdów odcinek ulicy Poniatowskiego w miejscowości Otwock na odcinkach od ulicy Filipowicza do Narutowicza wraz ze skrzyżowaniem ulic Poniatowskiego i Narutowicza;
  • zamknięcie odcinków Armii Krajowej zostało przesunięte z dnia 22 listopada 2018 r. na dzień 27 listopada 2018 r. Od tego dnia zostaną całkowicie wyłączone z ruchu pojazdów odcinki ulicy Armii Krajowej w miejscowości Otwock na odcinkach od ulicy Kruczej do Filipowicza i od ulicy Filipowicza do Pułaskiego. Powyższe odcinki dróg będą zamknięte do momentu zakończenia przebudowy przejazdu w ciągu ulic Filipowicza i Żeromskiego w Otwocku.

Na wymienionych odcinkach dróg mogą występować utrudnienia w ruchu związane z realizacją robót przygotowawczych.