Kierownicze samodzielne stanowiska

Liczba odwiedzających: 1690
  • Zarząd Powiatu

Cezary Łukaszewski Starosta
tel. (22) 778-1-301
e-mail: starosta@powiat-otwocki.pl

Krzysztof Kłósek Wicestarosta
tel. (22) 778-1-301
e-mail: wicestarosta@powiat-otwocki.pl

Stanisław Kruszewski Członek Zarządu
e-mail: stanislaw.kruszewski@powiat-otwocki.pl

Grzegorz Michalczyk Członek Zarządu
e-mail: grzegorz.michalczyk@powiat-otwocki.pl

Krzysztof Olszewski Członek Zarządu
e-mail: krzysztof.olszewski@powiat-otwocki.pl

  • Pozostałe stanowiska kierownicze

Wiesław Miłkowski Skarbnik Powiatu
tel. (22) 778-1-344
e-mail: skarbnik@powiat-otwocki.pl

Andrzej Solecki Sekretarz Powiatu
tel. (22) 778-1-317
e-mail: sekretarz@powiat-otwocki.pl