Jesteś tutaj:

„Strefa Gry o M.” w ramach Dożynek Województwa Mazowieckiego

1614
Jeśli masz pomysł na firmę lub szukasz finansów dla Twojej gminy, ale brakuje Ci funduszy odwiedź Strefę Gry o M. Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych na ok. 300 m2 powierzchni zapewni Ci konsultantów informujących o możliwościach aplikowania o środki unijne. Żeby poznać ten proces od strony praktycznej możesz wziąć udział także w wielkoformatowej plenerowej grze planszowej Mazopolis, w ramach której wcielisz się w rolę potencjalnego beneficjenta Funduszy Europejskich. Poznasz wszystkie obszary finansowania – od działań wspierających małe i średnie przedsiębiorstwa, przez rozwój miast, gmin, powiatów, po projekty edukacyjne i wzmacniające rynek pracy.
Przyjdź z całą swoją rodziną. W ramach Strefy Gry o M. przewidzianych jest mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych, m.in.: konkursy z nagrodami, pokazy klauna–bańkarza i iluzjonisty, kurs pierwszej pomocy, gra w boule, przeciąganie liny i zabawa przy użyciu siłomierza młota.

Strefa Gry o M. zaprasza 4 września na Dożynki Województwa Mazowieckiego odbywające się na Stadionie OKS w Otwocku. Startujemy o godzinie 12:00. Zapraszamy do wspólnej edukacji w obszarze Funduszy Europejskich!

Więcej informacji o dotacjach unijnych na stronie www.funduszedlamazowsza.eu