Wydział Architektury i Budownictwa - AB

Liczba odwiedzających: 18826
Dyrektor Wydziału Józef Michałowski
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 390
e-mail: jmichalowski@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Agnieszka Bania
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 377
e-mail: abania@powiat-otwocki.pl

Inspektor Małgorzata Boruc
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 377
e-mail: mboruc@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Małgorzata Jesiotr
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 373
e-mail: mjesiotr@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Jolanta Bajerowska-Nowicka
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 377
e-mail: jbajerowska@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Milena Piotrowska-Witak
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 373
e-mail: mpiotrowska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Karolina Przybysz
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 376
e-mail: kprzybysz@powiat-otwocki.pl

Inspektor Anna Grzegrzółka
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 376
e-mail: agrzegrzolka@powiat-otwocki.pl

Inspektor Paulina Grześkiewicz
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 372
e-mail: pgrzeskiewicz@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Monika Ciara
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 372
e-mail: mdybkowska@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Antonina Mazek
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 371
e-mail: amazek@powiat-otwocki.pl
architektura@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Maciej Kłusek
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 374

Obsługa telefoniczna interesantów jest realizowana przez sekretariat wydziału: 
w poniedziałki od 8:00 do 17:00, 
od wtorku do czwartku w godzinach 8.00 - 16.00, 
w piątki w godzinach od 8:00 do 15:00. 

Natomiast z pracownikami bezpośrednio prowadzącymi sprawy najlepiej jest kontaktować się: 
w poniedziałki od 14:00 do 17:00, 
od wtorku do czwartku w godzinach 14.00 - 16.00,  
w piątki w godzinach od 13:00 do 15:00.

Interesanci mogą uzyskać informacje dotyczące złożonych wniosków do organu architektoniczno-budowlanego w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu 693 506 504.